WooCommerce 10.1.0 - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Total:
vi: Tổng:

en: Add to cart
vi: Thêm giỏ hàng

en: Cash on delivery
vi: Thanh toán khi nhận hàng

en: Product | Products
vi[0]: Sản phẩm

en: Totals
vi: Tổng

note: translators: %s privacy policy page name and link
en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
vi: Dữ liệu của bạn được dùng để chúng tôi xử lý đơn hàng theo chính sách bảo mật của chúng tôi: %s.

en: Buy now
vi: Mua ngay

en: Totals.
vi: Tổng.

en: Subtotal
vi: Thành tiền

en: <title>Product</title> <rule/> <filter/>
vi: <title>Sản phẩm</title> <rule/> <filter/>

en: Cash on Delivery
vi: Thanh toán khi nhận hàng

[ctx: block title]
en: Subtotal
vi: Thành tiền
